top of page

מימון לרכב יד שניה

 • רוצה להחליף את האוטו? לשדרג?

 • חסרים לך 20,000 ₪? 50,000 ₪?

 • מחפש מימון לרכב יד שניה בתנאים סופר אטרקטיביים?


כשבכל שנה עולים על הכביש כ-250,000 כלי רכב חדשים, יש לא מעט רכבי יד שניה למכירה, במצב מצוין. ברוב המקרים, משתלם יותר לרכוש רכב יד שניה מאשר רכב חדש - בטח כשמקבלים תכנית מימון בתנאים כה נוחים.
תשלום חודשי נמוך במיוחד!מימון לרכב יד שניה בישראל

בכל שנה בישראל מתבצעות כ-700 אלף רכישות של רכבים מיד שניה (רכבים משומשים). רוב הרכבים האלו מצויים במגרשי רכב מפורסמים או פרטיים. מדובר בדגמים משנתונים מתקדמים, במצב מעולה, לפעמים עם קילומטראז' נמוך. השוני העיקרי בין רכב חדש ליד שניה הוא המחיר! המחיר של רכב יד שניה נמוך משמעותית ביחס לתמורה.

לגבי מימון לרכב יד שניה, זה פשוט מאד. אם אין לך את כל הכסף בכדי לרכוש רכב בתשלום אחד, אתה יכול לקבל שירותי מימון לרכב משומש מאחד הגופים הללו: בנק, חברת אשראי חוץ בנקאית, סוכנות רכב או המגרש ממנו אתה עתיד לקנות ועוד. המימון הוא בעצם הלוואה לרכב יד שניה, בתנאים מעולים, עם החזר חודשי קבוע, שמאפשר לך לקנות את רכב החלומות שלך מבלי להרגיש את כובד המשקל. בדרך כלל, גובה המימון יגיע לכ-50-80% ממחיר הרכב.

מה הריבית על הלוואות לרכבים? השוואה
הלוואות לשכירים זה משתלם - הסבר


תן לנו להפתיע אותך!
מלא פרטים וקבל הצעה

משתלמת במיוחד

 

מימון לרכב יד שניה

רכב יד שניה? זה משתלם יותר!

קודם כל רכישת רכב יד שניה הינה משמעותית זולה יותר מאשר רכישת רכב חדש ואף משתלמת יותר לפי החישוב הכלכלי. כמו כן, ישנם אנשים רבים שעבורם רכישת רכב חדש הינה פשוט לא רלוונטית (אין תקציב).  מה שחשוב להבין הוא שבשנים האחרונות כמות הרכבים על הכביש גדלה משמעותית. עובדה זו הביאה לכך שניתן למצוא מגוון אדיר של רכבים מצוינים למכירה, יד שניה. לא חייבים לרכוש רכב בן 8 שנים. ניתן לרכוש גם רכב שרק שנתיים-שלוש על הכביש, במצב מצוין. במקרים אלו מקבלים רכב במצב כמעט חדש, ללא תקלות וללא עלויות מיותרות.

גופים שנותנים מימון לרכב משומש

עקב ריבוי כלי הרכב המשומשים בישראל, הרבה יותר קשה למכור היום רכב באתרי יד שניה באופן פרטי. כתוצאה מכך, בהרבה מקרים מתבצע "טרייד אין" בין בעל רכב לבין חברת רכב/חברת ליסינג, שמחזיקה אלפי רכבים. השיטה הזו מאפשרת מצב רווחי לשני הצדדים. בעל הרכב המשומש יוצא עם רכב חדיש יותר (או חדש) והחברה מקבלת רכב שיכולה למכור ולהעביר הלאה, ברווח או בתנאים אחרים שהיא מרוויחה מערך הרכב או ממימון לרוכש. כתוצאה מכך, נוצרו מספר גופים עיקריים שנותנים שירותי מימון לרכב משומש:
 

 • חברות רכב – יבואניות שונות וכו'. חברות אלו מאפשרות ביצוע "טרייד אין" ללקוחות שלהם, והרכב המשומש מוצע למכירה במימון שלהם ללקוחות הבאים. בחלק מהמקרים, הרכבים המשומשים משווקים במגרשי רכב של חברת הרכב עצמה.
   

 • חברות ליסינג – ברשות חברות אלו אלפי (ועשרות אלפי) כלי רכב משומשים. חברות אלו נותנות מימון לרכב יד שניה למי שרוכש מהם, בתנאים דומים להלוואות של חברות הרכב.
   

 • בנקים – כשלוקחים מימון לרכב יד שניה מגוף כמו בנק, מתייחסים לזה כהלוואה לכל דבר, על פי תנאי הבנק. החסרון הגדול ביותר של בנקים הוא תהליך אישור ההלוואה, שהינו איטי יחסית לשאר הגופים העסקיים. כמו כן, הלוואה זו נחשבת כחלק מתיק האשראי של הלקוח בבנק, ולכן מגבילה בלקיחת הלוואות אחרות בבנק.
   

 • חברות אשראי - מעמידות לרשות הלקוחות מגוון הלוואות לרכב יד שניה, בנוסף למסגרת האשראי האישית בבנק. יחד עם זאת, הלוואות אלו מוגבלות בדרך כלל לסכומי כסף נמוכים יחסית.
   

 • חברות מימון חוץ בנקאיות – חברות פרטיות חוץ בנקאיות שנותנות מימון לרכב יד שניה או חדש. חברות אלו לא בהכרח מחזיקות מגרש רכב אך נמצאות בקשר ישיר עם מגוון מגרשים. ב95% מהמקרים, פועלות חברות אלו באישור בנק ישראל, ולכן מדובר באפיק מימון בטוח ומומלץ.יתרונות מימון חוץ בנקאי לעומת בנקים:
 

 • סכום הלוואה גבוה יחסית - בד"כ עד 200,000 ש"ח.
   

 • פריסה נוחה - ניתן בד"כ לפרוס את התשלומים עד 5 שנים, להשגת התשלום החודשי הרצוי.
   

 • תנאים מעולים - נסו בעצמכם ותופתעו מההצעה שתקבלו!
   

 • אישור מהיר - ללא בירוקרטיה מיותרת ופחות דרישות סף.
   

 • אישור טלפוני און ליין - בשונה מהבנקים, ניתן אפילו לקבל אישור להלוואה בטלפון!
   

 • אין צורך בערבים, למעט שיעבוד הרכב - הבנקים כמעט תמיד מחייבים החתמת ערבים.
   

 • פחות עמלות - בבנק נגבית עמלה על כל פעולה קטנה, לרבות הלוואה לרכב יד שניה.
   

 • גמישות - לחברות מימון חוץ בנקאיות מגוון מסלולי החזר בהתאם להעדפתו של הלקוח.
   

 • שירות מלא - חברות אלו פועלות ישירות מול יבואנים וסוכניות רכב (יותר מהיר)מה הריבית על הלוואות לרכבים? צפה עכשיו
 

מימון לרכב יד שניה

מתלבט איזה רכב לרכוש?

לעיתים ממש לא פשוט למצוא רכב שיענה על כל צרכיך. מעבר לאיתור דגם שיענה על כל הצרכים, יש לוודא את תקינות הרכב מבחינה מכנית וכו'. בשנים האחרונות אנו עובדים באופן שוטף מול מגוון גופי מימון שונים, סוכנויות רכב ומגרשי מכוניות - מה שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון הצעות קונקרטיות לרכישת רכבים. מימון לרכב יד שניה יכול גם לחסוך לך את החיפוש המתיש. אנו מספקים שירות זה כערך מוסף, ללא כל תוספת תשלום מצידך. שאל את הנציג שלנו ותוכל לקבל מגוון הצעות און ליין. הרכבים המוצעים נבדקו באחריות.


עצה אחרונה - אל תוותר על השוואת הצעות!

כמו במגוון תחומים, חייבים לבצע השוואת מחירים בין הגופים השונים. במקרה של מימון לרכב יד שניה, יש להשוות את הפרמטרים המרכזיים בכל הסכם הלוואה לרכב יד שניה: גובה הריבית, פריסת התשלומים, גובה ההחזר החודשי, קנסות בגין פירעון מוקדם, שיעבוד הרכב, גובה ההלוואה, מהירות האישור ועוד. לא תמיד קל להשוות בין ההצעות השונות, אבל רק כך תוכל להבטיח שתבחר בסופו של דבר את ההלוואה האופטימלית עבורך. בתנאי השוק של היום, אנו בטוחים שתמצא הלוואה לרכב יד שניה בתנאים נהדרים. בהצלחה.


אל תפספס מבצעים חדשים!
מלא פרטים וקבל הצעה
משתלמת במיוחד

 

bottom of page