אודותינו                   שירותים                       צור קשר                  מה זה ניכיון צ'קים?                 כמה עולה ניכיון צ'קים?    

 

 

Copyright © 2019 cashonline.co.il All rights reserved.

מימון לרכב יד שניה

  • רוצה להחליף את האוטו? לשדרג?

  • חסרים לך 20,000 ₪? 50,000 ₪?

  • מחפש מימון לרכב יד שניה בתנאים סופר אטרקטיביים?


כשבכל שנה עולים על הכביש כ-250,000 כלי רכב חדשים על הכביש, יש לא מעט רכבי יד שניה למכירה, במצב מצוין. ברוב המקרים, משתלם יותר לרכוש רכב יד שניה מאשר רכב חדש - בטח כשמקבלים תכנית מימון בתנאים כה נוחים.
תשלום חודשי כל כך נמוך שלא תרגיש!


הלוואות לשכירים זה משתלם - מידע נוסף

מה זה מימון לרכב יד שניה?

בכל שנה בישראל מתבצעות כ-700 אלף רכישות של רכבים מיד שניה (רכבים משומשים). רוב הרכבים האלו מצויים במגרשי רכב מפורסמים או פרטיים. מדובר בדגמים משנתונים מתקדמים, במצב מעולה, לפעמים עם קילומטראז' נמוך. השוני העיקרי בין רכב חדש ליד שניה הוא המחיר! המחיר של רכב יד שניה נמוך משמעותית ביחס לתמורה.

לגבי מימון לרכב יד שניה, זה פשוט מאד. אם אין לך את כל הכסף בכדי לרכוש רכב "במכה", אתה יכול לקבל שירותי מימון לרכב משומש מחברת הלוואות, חברת הרכב או המגרש מהם אתה עתיד לקנות ועוד. המימון הוא בעצם הלוואה לרכב יד שניה, בתנאים מעולים, עם החזר חודשי קבוע, שמאפשר לך לקנות את רכב החלומות שלך מבלי להרגיש את כובד המשקל. בדרך כלל, גובה המימון יגיע לכ-50-80% ממחיר הרכב.

תן לנו להפתיע אותך!
מלא פרטים וקבל הצעה
משתלמת במיוחד

 

גופים שנותנים מימון לרכב משומש

עקב ריבוי כלי הרכב המשומשים בישראל, הרבה יותר קשה למכור היום רכב באתרי יד שניה באופן פרטי. כתוצאה מכך, בהרבה מקרים מתבצע "טרייד אין" בין בעל רכב לבין חברת רכב/חברת ליסינג, שמחזיקה אלפי רכבים. השיטה הזו מאפשרת מצב רווחי לשני הצדדים. בעל הרכב המשומש יוצא עם רכב חדיש יותר (או חדש) והחברה מקבלת רכב שיכולה למכור ולהעביר הלאה, ברווח או בתנאים אחרים שהיא מרוויחה מערך הרכב או ממימון לרוכש. כתוצאה מכך, נוצרו מספר גופים עיקריים שנותנים שירותי מימון לרכב משומש:

•    חברות רכב – יבואניות שונות וכו'. חברות אלו מאפשרות ביצוע "טרייד אין" ללקוחות שלהם, והרכב המשומש מוצע למכירה במימון שלהם ללקוחות הבאים. בחלק מהמקרים, הרכבים המשומשים משווקים במגרשי רכב של חברת הרכב עצמה

•    חברות ליסינג – ברשותם אלפי (ועשרות אלפי) כלי רכב משומשים. חברות אלו נותנות מימון לרכב יד שניה למי שרוכש מהם בתנאים דומים להלוואה

•    בנקים – כשלוקחים מימון לרכב יד שניה מגוף כמו בנק, מתייחסים לזה כהלוואה לכל דבר, על פי תנאי הבנק

•    חברות אשראי - מעמידות לרשות הלקוחות מגוון הלוואות לרכב יד שניה, בנוסף למסגרת האשראי האישית בבנק.

•    גופים פרטיים – חברות פרטיות שנותנות מימון לרכב יד שניה או חדש. החברות לא בהכרח מחזיקות מגרש רכב. זו יכולה להיות כל חברה המאושרת על ידי בנק ישראל לתת הלוואה


יתרונות השימוש במימון לרכב משומש

להלן מספר יתרונות בולטים ברכישת רכב במימון:

•    פריסה נוחה - רכישת רכב היא הוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים. לא לכל אחד יש את האפשרות לשאת בנטל של הוצאה גדולה. רכישת רכב במימון מאפשרת לפרוס את התשלומים על פני שנה ויותר, ובכך להוריד את הנטל משמעותית

•    תנאים מעולים – תנאי מימון לרכב משומש הם תנאים מעולים! אתה גם נהנה מרכב במצב מעולה ומשדרג את איכות החיים, וגם נהנה מתנאי החזר נוחים. הלוואה לרכב יד שניה נפרסת בד"כ ל5 שנים לפחות.

•    גמישות – חברות מימון לרכב באות לקראת הרוכש ומקלות עליו בתנאי לקיחת ההלוואה

מומלץ מאד לבדוק כל חברה ולעשות סקר שוק קצר שיעזור לך להבין מה סדר הגודל של הריבית על ההחזר או התנאים להחזר. סקר שוק טוב יכול לעזור לך להוזיל משמעותית את העלויות. צא לדרך בטוחה ושלווה, וסע בזהירות.

טיפים לקבלת הלוואה לרכב - מידע נוסף