ניכיון צ'קים דחויים

 

  • צריך מזומן? יש לך בעיה עם תזרים המזומנים?

  • קיבלת צ'קים דחויים לעוד 60 יום? לעוד 90 יום?

  • מעוניין להפוך צ'קים של לקוחות לכסף מזומן? (תשלום מיידי)


ניכיון צ'קים דחויים הוא כלי יעיל, מהיר ונוח במיוחד עבור בעלי עסקים בכל הארץ.
פתרון מהיר ומשתלם, שהפך לפופולארי מאד בשנים האחרונות (יותר מהלוואות בנקאיות).
תמורת הצ'קים הדחויים שלך תוכל לקבל
כסף מזומן לחשבון, בניכוי ריבית נמוכה.

>> מה זה ניכיון צ'קים? איך זה עובד? לחץ כאן
>> מהן עלויות השירות? לחץ כאן למחירון

ניכיון צ'קים דחויים הינו שירות פיננסי אשר מאפשר לבעלי צ'קים דחויים למיניהם לפדות מבעוד מועד את הצ'קים הדחויים שבידם. פדיון מוקדם זה ניתן בתמורה לעמלה הוגנת כלשהי אשר נגזרת מסכום הצ'ק עצמו. מבחינת נותני השירות, בין אם מדובר בשירות של ניכיון צ קים מסחריים ובין אם מדובר בפרטיים, נותני השירות הקיימים הינם הבנקים, גופים פיננסיים פרטיים וכו'. יש לציין כי כולם ללא יוצא דופן, כפופים במסגרת הפעילות שלהם למשרד האוצר ורשות המיסים. 

 

ניכיון צ'קים דחויים - למי מיועד?


אי נזילות במזומנים זוהי תופעה אשר מאפיינת רבים בישראל החל מאנשים פרטיים, עסקים עצמאיים, חברות גדולות ועד לתאגידים. חברות של ניכיון צ'קים דחויים הוקמו במטרה להקל במקרים שבהם האי נזילות הכספית נובעת מתוך התופעה השכיחה בישראל של תשלומי הצ'קים דחויים, שוטף +30, שוטף +60 וכו'. בטח ובטח כאשר תופעה זו 'מעכבת' התפתחות עסקית של עשרות אלפי עסקים ונותני שירותים.

 

ניכיון צ'קים דחויים ע"י חברת ניכיון צ'קים מוסמכת


במקרה של צ'קים דחויים, יש לשכור שירות של ניכיון צ'קים דחויים אך ורק מטעם חברת ניכיון צ'קים מוסמכת וחוקית, חברה המעניקה את השירות בעבור עמלה מסכום הצ'ק. מעבר לכך, חברה מסוג זה חוסכת את בעל הצ'ק לחלוטין מהתעסקות עתידית  עם הצ'ק החוזר ומסדירה באופן מהיר מסודר וחוקי את כל העניין בעצמה 

 

יש לך שאלה? צור עמנו קשר ונשמח לספק מידע נוסף

 

אודותינו                   שירותים                       צור קשר                  מה זה ניכיון צ'קים?                 כמה עולה ניכיון צ'קים?    

קאש אונליין - ניכיון צ'קים מסחריים, הלוואות לעסקים, מימון לרכב יד שניה / חדש

Copyright © 2020 cashonline.co.il All rights reserved.