ניכיון צ'קים בחיפה


מהו ניכיון צ'קים?


ניכיון צ'קים בחיפה או בכל מקום אחר בישראל, הינו צורת מימון שכיחה ומקובלת למדי במגזר העסקי.
בגדול, בית העסק מקבל את ערכם הכספי של הצ'קים הדחויים, תמורת ריבית עבור הזמן שנותר עד למועד פירעון הצ'ק. העמלה והריבית תלויים בגוף אשר מנכה, בבית העסק ובצ'קים עצמם. ככל שמועד הפירעון המיועד של הצ'ק רחוק יותר והסיכון שהצ'ק לא יכובד בבנק גבוה יותר, כך העמלות והריביות גבוהות יותר.

>> כמה עולה השירות? לחץ כאן למידע נוסף

 

ניכיון צ'קים - למי מיועד?


ניכיון צ'קים בחיפה או בכל מקום אחר בישראל, מיועד עבור אנשים פרטיים ובעלי עסק קטנים ובינוניים, אשר זקוקים לתזרים מזומנים שוטף בכדי לאפשר לעסק לשגשג מבחינה כלכלית ובמקביל יאפשר להם לרכוש סחורות ולשלם תשלומים לספקים ועובדים שונים.

ענף ניכיון הצ'קים, מאפשר לעסקים שונים ליהנות מתזרים מזומנים מבלי להיכנס לחובות או לחילופין להזדקק לפירעון של ביטחונות בנקאיים למיניהם.

 

ניכיון צ'קים - אמין מסודר ובטוח


את רוב ניכיון הצ'קים בחיפה או בכל מקום אחר בישראל, מבצעים הבנקים, כאשר אלו מחזיקים על פי הערכות כ- 80% מהענף. ביתר מתחלקים חברות למימון חוץ בנקאי ולניכיון צ'קים ובנוסף חלפנים (Change) אשר עוסקים בכך באישור ממשלתי, ופעילותם מתבצעת תחת פיקוח משרד האוצר, על פי חוקים לאיסור הלבנת הון. כיום הסטיגמה אשר טוענת שענף ניכיון הצ'קים שייך לשוק האפור הופרכה וניתן להיווכח כי עשרות אלפי עסקים נעזרים בענף ניכיון הצ'קים בשנה. 

 

ניכיון צ'קים - כיצד מתבצע?


תהליך ניכיון הצ'קים בחיפה, או בכל מקום אחר בישראל, מתבצע בין בעל העסק שמסר את הצ'ק לבין חברת הניכיון, כאשר העסק משלם עמלה מסוימת הנקבעת מראש לחברת הניכיון. על בעל העסק להציג ביטחונות לצ'ק, ערבויות, ובנוסף להוכיח שהחתומים על הצ'ק אינם בעלי עבר פלילי כלשהו. יש להוכיח שהצ'ק סחיר, בכדי שחברת הניכיון תוכל לעשות בו שימוש אחרי הפירעון.

 

 

 

אודותינו                   שירותים                       צור קשר                  מה זה ניכיון צ'קים?                 כמה עולה ניכיון צ'קים?    

קאש אונליין - ניכיון צ'קים מסחריים, הלוואות לעסקים, מימון לרכב יד שניה / חדש

Copyright © 2020 cashonline.co.il All rights reserved.