אודותינו                   שירותים                       צור קשר                  מה זה ניכיון צ'קים?                 כמה עולה ניכיון צ'קים?    

 

 

Copyright © 2019 cashonline.co.il All rights reserved.

  • רוצה להתחדש באוטו חדש? להשתדרג?

  • זקוק להלוואה מהירה בתנאים נוחים?

  • מחפש הלוואה לרכב בצ'קים, ללא ערבים וללא בטחונות?


הלוואה לרכב בצ'קים הינה הלוואה בתנאים טובים במיוחד, כולל ריבית נמוכה ופריסת תשלומים שמותאמת ליכולת ההחזר שלך. משתלם לקנות רכב!
התנאים הכי טובים שיש


הלוואות בצ'קים באישור מהיר - מידע נוסף
מימון לרכב יד שניה - תנאים נהדרים

הלוואה נוחה ומשתלמת

רוב האנשים פנו בעבר לבנק לבקש הלוואה. כאשר פונים לבנק כרוך הדבר בפרוצדורה ארוכה ומעייפת. יש צורך לדבר עם הפקיד, למלא עשרות טפסים לא ברורים, להציג ערבויות ובטחונות ועוד. אם אתה זקוק לסכום הלווה יחסית מצומצם (עד 75,000 ₪) חשוב שתדע כי קיימת אלטרנטיבה פשוטה וקלה בהרבה. הלוואה לרכב בצ'קים מעניקה לכל מי שרוצה רכב לרכוש אותו במהירות.

כיצד זה עובד?

כאשר פונים א גוף חוץ בנקאי כמונו או גוף חוץ בנקאי אחר, במטרה לקבל הלוואה בצ'קים, יש לתת לנותן ההלוואה צ'קים דחויים בעבור ההלוואה. אפשר לקבל הלוואה מסוג זה כאשר מדובר על מצב בו סכום ההלוואה אינו גבוהה. אנו, כמו גופים פיננסים חוץ בנקיים אחרים, לא דורשים בעבור הלוואה לרכב באמצעות צ'קים ערבויות או בטחונות, ובודקים בדיקה קצרה את חשבון הלווה, על מנת לוודא את יכולת החזר ההלוואה.

תן לנו להפתיע אותך עם הצעה משתלמת!

מלא פרטים ונחזור אליך מיידית:

 

הלוואה לרכב בצ'קים

 

מדוע זה משתלם?

הלוואה לרכב באמצעות צ'קים טומנת בחובה יתרונות רבים. ראשית לא מדובר על הלוואה אשר ניתנת על ידי הבנק, ולפיכך אינה משפיעה על מסגרת האשראי. אמנם החזר ההלוואה מתבצע על ידי צ'קים, אך מלבד זאת אין קשר בין הבנק להלוואה זו.

בשונה מהלוואה מהבנק אשר לוקח המון זמן עד שהיא מאושרת (אם בכלל), הלוואה בצ'קים יכולה להיות מאושרת עוד ביום הבקשה. לשם קבלת הלוואה מסוג זה כל הדרוש הוא ביצוע בדיקה של חשבון הבנק מהגורם הנותן את ההלוואה ומתן צ'קים דחויים, ואן כל צורך להציג ערבויות ובטחונות. ניתן להחזיר הלוואה זאת גם באמצעות הוראת קבע.

כיצד ניתן לקבל הלוואות לרכב בצ'קים?

אפשר לקבל הלוואה לרכב יד שניה (או חדש) בצ'קים בכמה אופנים. דרך אחת היא להתקשר אלינו להגיש בקשה טלפונית. דרך שניה היא למלא טופס בקשה כאן באתר, ואנו ניצור עימך קשר באופן מידי. בנוסף ניתן להגיע לפגישה פרונטלית איתנו, בכדי להגיש בקשה לקבלת הלוואה. לאחר הגשת הבקשה אנו נבצע בדיקה של מצב החשבון שלך, ובאם נמצא כי יש מקום לאשר את ההלוואה, הכף יועבר לחשבונך עוד היום. אישור על ההלוואה נעשה לאחר שהוסברו ללווה תנאי העסקה, לרבות אופן פרישת התשלומים וגובה הריבית על ההלוואה.

חשוב לדעת

אנו גוף חוץ בנקאי אשר מספק הלוואות בצ'קים באישור של בנק ישראל ומשרד האוצר. יש להיזהר מחברות אשר מספקות הלוואות שלא במסגרת אישור זה. לפני פניה אל גוף חוץ בנקאי לקבלת הלוואה לרכב יד שניה או הלוואה מכל סוג אחר יש לוודא כי גוף זה עובד על פי החוק בלבד.


אתר Car Online - הלוואה לרכב חדש